Kiedy projektowanie klimatyzacji jest wymagane

W przypadku prostych systemów klimatyzacji typu split czy multisplit wykonanie projektu przez projektanta nie jest niezbędne. Z reguły na podstawie odpowiednich danych, naszej wiedzy i stosownych obliczeń samodzielnie dobieramy urządzenie. Wiele firm na swoich stronach oferuje Wiąże się to głównie z koniecznością zastosowania odpowiedniej mocy chłodniczej, która pokryje wyliczone zapotrzebowanie. Prosta klimatyzacja typu split czy multi split nie wymaga bowiem stosowania instalacji kanałowej i skomplikowanych rozwiązań.

projektowanie klimatyzacji

Każdorazowo dobierzemy odpowiedni klimatyzator profesjonalnie chociaż w wielu przypadkach odbywa się to bez projektanta. Doświadczenie i stosowne obliczenia, których dokonujemy pozwalają idealnie dopasować najlepszy klimatyzator dla Państwa.

W przypadku zaawansowanych systemów klimatyzacji z wykorzystaniem central wentylacyjno-klimatyzacyjnych czy systemów vrv pomoc projektanta okazuje się niezbędna. W takich sytuacjach nasz projektant szczegółowo dostosuje zarówno urządzenia jak i całą instalację do wymaganych warunków. Projekt zostanie wykonany rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami prawnymi. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem 792 324 667. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.