Z uwagą słuchamy naszych Klientów.

Dla nas Klient jest najważniejszy. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie ponieważ rozumiemy, że w dzisiejszych czasach jest to najskuteczniejszy sposób, żeby wyróżnić się na rynku. Mamy ambicje być liderem na rynku i konsekwencje je realizujemy.

0
OSOBOWY ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW
0+
KLIMATYZATORÓW
ZAMONTOWANYCH
W TYM ROKU
0%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
0
LAT NA RYNKU
KLIMATYZACYJNYM
0+
KUBKÓW KAWY WYPITYCH
Z ZADOWOLONYMI KLIENTAMI

O firmie

Nasza firma w obecnej formie istnieje od kilku lat, nasze doświadczenie w branży klimatyzacji jest jednak o wiele dłuższe. Początkowo działaliśmy jako spółka, następnie firma przekształcona została w działalność jednoosobową ale w chwili obecnej funkcjonuje już jako prężny zespół sześciu specjalistów, który z każdym rokiem powiększamy.  

Nasza firma zarejestrowana jest w Krakowie i obecnie w dalszym ciągu koncentrujemy nasze działania na terenie Krakowa. Dzięki temu możemy realizować zlecenia montażu klimatyzacji szybciej niż konkurencja co w sezonie jest dla klientów bardzo istotne a w nagłych przypadkach usuwanie awarii klimatyzacji może zostać przeprowadzone w bardzo krótkim czasie od momentu przyjęcia zlecenia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do kontaktu. W naszej firmie wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z klimatyzacją w Państwa biurze czy mieszkaniu i dostosujemy ofertę do potrzeb i możliwości obu stron. Warto z nami współpracować.

2006
Pierwsza praca
W tym roku rozpocząłem swoją pierwszą pracę związaną z klimatyzacją, jeszcze jako student zaoczny na wydziale ochrony środowiska.

Start w ogólnopolskiej firmie pozwolił mi na błyskawiczny rozwój umiejętności.

2010
Własna działalność!
Wspólnie z kolegą z branży podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu działalności na własną rękę.

Poprzednie lata spędzone w firmie klimatyzacyjnej dały nam solidne podstawy do założenia profesjonalnej własnej działalności.

2012
Działalność jednoosobowa
Na skutek niefortunnych zdarzeń musiałem zmienić działalność firmy na  jedoosobową. Nie przeszkodziło mi to jednak w dalszym rozwoju firmy.

Samodzielne prowadzenie firmy było dużo trudniejsze ale nie przeszkodziło mi w dalszym rozwoju.

2015
Najważniejsze kontrakty
W tym roku podpisaliśmy jak do tej pory najważniejsze kontrakty i podjęliśmy stałą współpracę z liderami na rynkach światowych.

Do naszych klientów należą klienci indywidualni i duże Krakowskie marki.

24h/7 Linia Awaryjna

+48 792 324 667

W nagłych przypadkach jesteśmy w stanie przyjechać do Państwa niemalże natychmiast.

Współpracujemy z biurami projektowymi i wykonujemy zlecenia kompleksowo. Od projektu do odbioru gotowej instalacji.